Укр  Русский 
Блог / Новини
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
голосування
Какие игрушки предпочитает Ваш ребенок?
 • Можливі способи оплати замовлення при покупці:


  1. Готівкою гривнями кур'єру або при самовивозі (Тимчасово немає, на період карантину);
  2. Для фізичних осіб післяплатою "Нова пошта"
  3. безготівкової гривні на розрахунковий рахунок (на платника ПДВ або на СПД на єдиному податку);
  4. Для фізичних осіб по квитанції через банк;
  5. Для фізичних осіб на картку Visa Electron
  6. Для фізичних осіб через систему Приват-24

   Для підприємств, які бажають придбати наш товар, ми виставимо рахунок-фактуру і, після отримання грошей на розрахунковий рахунок, при бажанні, доставимо Вам прямо в офіс, разом з пакетом документів. ( доставка може бути платна). У нас є можливість виставляти рахунки з ПДВ

   Для фізичних осіб, оплатити можна кур'єру на місці, або на наш розрахунковий рахунок, через зручні платіжні системи. Оплата здійснюється тільки в гривнях.
   Вартість доставки може включатися до вартості товару.   Стандартні правила доставки:

   Доставка здійснюється в межах Києва, в узгоджене з замовником час, а в інші міста "Новою поштою". Можемо і іншими перевізниками, за домовленістю. Ціна доставки по Києву і відправки в інші міста:

   Сума товаруВартість доставки до 1500 грн.70грн. & gt; 1500 грн.безкоштовно.


   Інструкції з оплати через Webmoney.

   Окремо хочемо детальніше описати оплату через популярну систему розрахунку Webmoney. Для початку потрібно вибрати відповідний тип валюти: титульні знаки WMZ або WMU . В процесі оформлення замовлення, Вам буде запропоновано вибрати спосіб оплати. Якщо Ви виберете Webmoney, то після закінчення оформлення замовлення з'явитися кнопка "Оплатити зараз", натиснувши яку Ви потрапляєте на портал трансферу Webmoney. Перевірте правильність вибору типу гаманця і суми до оплати. Після оплати, ми протягом поточного робочого дня зв'яжемося з Вами і дамо статус замовлення: "У виконанні" (перевірити статус замовлення можна в будь-який момент за посиланням в нашому листі про отримання замовлення). Виконується замовлення (проводиться доставка, якщо обраний цей спосіб отримання) протягом 1 - 2х робочих днів. У будь-якому випадку під час нашого дзвінка ми повідомимо більш точний час. Є ймовірність при замовленні вранці робочого дня, отримати замовлення в цей же день.

   Якщо Вам, з якихось причин, відразу після оформлення замовлення на сайті, незручно робити оплату, Ви можете оплатити звичним для Вас способом трохи пізніше (якщо пізніше 1дня, обов'язково узгодити з менеджером). Дані, необхідні для оплати: WM-ідентифікатор 102389247226 і WM-гаманець U128547377995 - для титульних знаків WMU, і Z240417325848- для титульних знаків WMZ.

   iBOX

   Оплатити нам через Webmoney можуть навіть ті, хто не знайомий з цією системою. Це можна зробити через безліч терміналів поповнення iBOX або аналогічних. Оплата проводиться тільки на WMU-гаманець. Для початку зробіть замовлення на нашому сайті, попередньо обравши валюту WMU. Запишіть необхідну до сплати суму і номер нашого гаманця U128547377995 . Далі на терміналі виберіть пункт типу "Поповнення Webmoney" і в ньому "Поповнення гаманця продавця", введіть наш гаманець : U128547377995 . Так як в терміналах є комісія 5%, то заплатити потрібно суму замовлення + їх комісію (порахувати точну суму, яку потрібно внести в термінал, можна так: ВАРТІСТЬ КУПІВЛІ / 0.95. Округлите отриману суму в більший бік до цілих гривень), іншими словами нам повинна прийти сума замовлення.

   Адреси терміналів iBOX можна побачити за посиланням: http://ukrbuy.com/misc/ibox.html


   Обмін Webmoney

   Для тих, хто має гаманець Webmoney , але на ньому недостатньо грошей, або навпаки, є Webmoney , а їх потрібно перевести в готівку гроші, рекомендуємо скористатися посиланням http://wmchange.in.ua/? p = 111 , по ній Ви можете вигідно здійснити обмін Webmoneyна будь-яку з валют в будь-яку сторону. Просто натисніть це посилання, заповніть заявку, що на що міняти і дотримуйтесь подальших інструкцій.

   ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РИЗИКИ

   Пропоновані товари та послуги надаються не на замовлення особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції . Підприємства, які експлуатують систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь в наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність.

   Атестація, вироблена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особистість. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми якимось чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.